VIRTUAL ENDORFIN VERTICAL

Teď už to záleží jen na tobě, zda se postavíš na start a pomalou chůzí zdoláš 4 místní vrcholy nebo se do toho pořádně opřeš a budeš bojovat se soupeři a časem ...  

JAK VIRTUÁLNÍ ZÁVOD PROBÍHÁ?

  • Kdykoliv v uvedeném termínu absolvujte zvolenou trasu
  • následně svůj výběh nahrajte do aplikace STRAVA (záznam můžete nahrát ze sporttesteru, chytrých hodinek nebo telefonu)
  • měřený úsek (segment) bude zpřístupněn jen po uvedenou dobu závodu
  • po skončení závodu se podívej na svůj výsledek

- závod probíhá v duchu fair play a pokud bude prokázána pomoc třetí strany nebo použití jakýchkoliv pomocných prostředků, může být závodník vyřazen z pořadí

- Respektujte, prosím, všechna omezení a nařízení, běhejte sami nebo max. ve dvou! A vyražte pouze v případě, že se cítíte zdraví a v pohodě.  


Hodnocení:

Výsledky závodu budou zveřejnění po skončení každé z etap, nejpozději následující den.

Současně se bude počítat celkové umístění v seriálu a po posledním závodě bude také zveřejněno a odměněno celkové pořadí.

Bodování: 

1.místo - 100 endorfinů, 2. místo 90 endorfinů, 3. místo 80 endorfinů, 4.místo 75 endorfinů, 5. místo 70 endorfinů 6. místo 65 endorfinů 7. místo 60 endorfinů 8. místo 55 endorfinů, 9. místo 50 endorfinů , další místa vždy o 2 endorfiny méně

Ceny:

Získané endorfiny se rovnají hodnotě v Kč, která vám bude odečtena od nákupu.

Tedy 1 endorfin = 1 Kč

Získané endorfiny si můžete u nás na prodejně následně vyměnit za zboží! Tedy každý kdo během seriálu závodů získá alespoň jeden endorfin, může je u nás uplatnit při nákupu.Endorfin Vertical je seriál běhů do vrchu pro rekreační i výkonnostní sportovce. Závody probíhají bez omezení silničního provozu. 

Každý účastník startuje na vlastní nebezpečí!Kategorie:

Muži a ženy bez rozdílu věku


Místo startu a trasa:

  • Černá Studnice - start bude umístěn na okraji Jablonce nad Nisou, na konci ulice Alešova u závory, dále vede po značené zelené turistické značce a končí před vchodem k rozhledně
  • Bramberk - Začátek trasy - ul. Jindřichovská - viz. mapa. Poté už pokračujeme po žluté značce až na rozcestí Pod Krásným. Odtud vpravo po modré/červené až na Bramberk. Při vyběhnutí z lesa už míříme přímo k rozhledně! Trasa končí dotekem rozhledny.
  • Maliník - Start u rozcestníku Liberec - Lidové sady, MHD. Cíl u rozcestníku Bedřichovské sedlo - Maliník.Vybíháme po červené značce a držíme se jí až do cíle! Cestou probíháme přes rozcestí Strážní buk a Rudolfov - Česká chalupa - zde pozor na křížení silnice, ikdyž závodíme, autům i svištícím cyklistům dejte přednost.Parametry: 4,3 km, +360m.
  • Kopanina - Start - schody na červené tur. značce, cíl - dotek rozhledny Kopanina. Pozor - nedoběhněte až k hradu Frýdštejn, před seběhem k hradu se dáme VPRAVO na modrou a poté pokračujeme až do cíle! Opět opatrně při křížení silnice před závěrečným výšvihem k rozhledně.

Partnerem endorfin verticalu je sportovní výživa od ENERVITU


Registrace do závodu:


2019