Druhý závod středeční MTB poháru přinesl nové místo a zcela novou trať

07.08.2019

2.závod středečního dětského MTB poháru endorfin factory je úspěšně za námi.

V minulém týdnu jsme byli nuceni přistoupit ke změně termínu. Déšť a teplota pod 10°C nebylo zrovna to, kam bychom "naše" děti chtěli posílat. V náhradním termínu se na nás však počasí obrátilo k lepšímu.

Novinkou v našem seriálu závodů byla zcela jiná lokace a z vyzkoušeného okruhu v Břízkách, jsme se přesunuli do areálu Autokempu Tanvaldská kotlina, který zná spousta sportovců díky pravidelným závodům motorek, trialu nebo přespolního běhu. V letošním roce se zde bude také konat závod Mistrovství světa v orientačním běhu.

Kompletní výsledky závodu najdete zde: https://www.stredecnimtbpohar.cz/vysledky/

Velké finále včetně losování hlavní ceny, dětské kolo Orbea v hodnotě 10.000Kč, nás čeká hned příští středu 5.června !!! Do slosování budou zařazeny všechna startovní čísla z jednotlivých závodů. Nutná je fyzická účast při losování a předložení startovního čísla.

Vyčisti s námi les a dostaneš od nás špekáček. Pro všechny účastníky i doprovod na posledním závodě připravujeme možnost opékání. Každý kdo nám donese "odpad, plast, železo, atd." z místního areálu a lesa, dostane od nás jako odměnu špekáček zdarma.