NOVINKY

Jsme prodejna s tělem a duší a každý den je pro nás nový! Aktuální informace, co všechno se u nás děje, najdete právě zde:


Začátek cyklistické sezóny je již za dveřmi a stejně jako v loňském roce jsme pro vás připravili možnost vyzkoušet kompletní flotilu jízdních kol Orbea!

Již k nám na prodejnou pomalu přichází nové modely kol Orbea na rok 2019. Velkým lákadlem nadcházející letní sezóny bude bezesporu tento krasavec a to nejen díky novým barvám, ale také díky velice příjemné cenovce vzhledem k nabídnuté výbavě.

Sportovně a kulturně nabitý víkend ve Vizovicích.
Inov-8 Trail Running Festival. Skvělí lidé, zajímavé besedy, perfektní sportovní program...

Video našich borců se dostalo na oficiální FB švédské firmy Lill-Sport. Děkujeme. Špičkové rukavice Lill-Sport jsou u nás na prodejně připravené. Příjďte si vyzkoušet, v čem lyžují nejlepší.

Pár fotek z besedy na téma Energetická bilance ve sportu. Teď už víme, jak do těla dostat energii před výkonem, doplňovat palivo během aktivity i jak co nejlépe zregenerovat a připravit se na další výzvu! 🏃‍♂️🚵‍♂️⛷

Atmosféra na ČT Author Cupu byla, jak jinak v tento letní čas, výborná. Pár závoďáků jsme zachránili (řetěz, brzdové destičky, duše) a mohli pokračovat v závodě. Zájem o naše kola ORBEA byl velký!

První testovací akce jízdních kol španělské značky ORBEA v Jablonci nad Nisou!
V termínu 12. a 13. května 2018 pro Vás připravujeme zcela jedinečnou testovací akci!

Včera v podvečer se v naší prodejně endorfin factory uskutečnila další z besed.
Téma základů cyklistického servisu Vás velice zaujalo a na základě pozitivních ohlasů a množství dotazů během besedy budeme v tomto tématu rozhodně pokračovat v některé z následujících besed. Děkujeme všem účastníkům!