NOVINKY

Jsme prodejna s tělem a duší a každý den je pro nás nový! Aktuální informace, co všechno se u nás děje, najdete právě zde:


PŘIJĎ SI PRO SLEVU - 20 %
Slevu 20 % Ti dáme na NOVOU KOLEKCI švédských značek CRAFT, HAGLÖFS a DIDRIKSONS.
Funkční oblečení nejen na běžky, běh, kolo, skialpy, vysokohorskou turistiku i sáňkování.
Máme otevřeno od pondělí do pátku 09:00 - 18:00 a v sobotu 09:00 -12:00
Kde: endorfin factory, 28. října 91, 466 01 Jablonec nad Nisou, ...

Další závod uspořádaný srdcařem Rudou Pinkasem BEDŘICHOVSKÝ BASTARD, který již tradičně má centrum na Bedřichovském stadionu.Na těchto závodech nechyběl ENDORFIN FACTORY s botami INOV-8, které si závodníci mohli vypůjčit.Speciálně jsme si pro závodníky připravily modely MUDCLAW a X-TALON.Sám ředitel závodu Ruda si vyzkoušel naše boty MUDCLAW a byl...

Mácháč Run Fest, krásná akce s rodinnou atmosférou v táboře Karolínka, pořádající Venca Francke. Letos se závod uskutečnil netradičně na podzim, to však na jeho kvalitě nic nesnížilo. Pro závodníky jsme zde měli několik párů bot INOV-8, které si mohli půjčit na jeden ze závodů na 20km či 60 kilometrů.Příští rok se těšíme na další ročník skvělých...

Přestože máme stále zavřeno začínáme naskladňovat novinky našich značek CRAFT, INOV-8, SILVA a nově švédskou outdoor značku HAGLÖFS

Začátek cyklistické sezóny je již za dveřmi a stejně jako v loňském roce jsme pro vás připravili možnost vyzkoušet kompletní flotilu jízdních kol Orbea!

Přinášíme Vám tipovací soutěž, ve které můžete vyhrát zimní rukavice LillSport dle vlastního výběru. Česká reprezentantka v běžeckém lyžování Kateřina Smutná sama již několik let rukavice LillSport používá. Otázka je tedy spojena právě s Katkou.

Předvánoční akce pro všechny příznivce běhání a dobré nálady. Pojďme si chvíli odpočinout od vánočního shonu, nakupování dárků, uklízení a pečení cukroví. A co jsme pro Vás připravili?

Chceš si vyzkoušet kvalitní horské kolo s pevným nebo celoodpruženým rámem, současně se dozvědět teorii techniky jízdy na kole a v praxi si vše zkusit? Máme pro tebe jedinečnou příležitost tohle všechno zažít.

Těžký terén na kole nemusí být pro vás soupeř, ale naopak pomocník k tomu být lepší než ostatní. Připravili jsme pro vás několik tréninků, které vás provedou základy i pokročilejšími prvky jízdy na horském kole.
Zlepšit se a získat pohodu v sedle horského kola s námi může takřka každý a tréninky jsou určeny jak pro děti ve věku od...

Přijďte si nakoupit na dovolenou a nebo třeba jen doplnit šatník. Až do konce léta 2019 platí u nás na prodejně sleva na kompletní kolekci oblečení CRAFT 20% sleva!