NOVINKY

Jsme prodejna s tělem a duší a každý den je pro nás nový! Aktuální informace, co všechno se u nás děje, najdete právě zde:


Přestože máme stále zavřeno začínáme naskladňovat novinky našich značek CRAFT, INOV-8, SILVA a nově švédskou outdoor značku HAGLÖFS

Začátek cyklistické sezóny je již za dveřmi a stejně jako v loňském roce jsme pro vás připravili možnost vyzkoušet kompletní flotilu jízdních kol Orbea!

Přinášíme Vám tipovací soutěž, ve které můžete vyhrát zimní rukavice LillSport dle vlastního výběru. Česká reprezentantka v běžeckém lyžování Kateřina Smutná sama již několik let rukavice LillSport používá. Otázka je tedy spojena právě s Katkou.

Předvánoční akce pro všechny příznivce běhání a dobré nálady. Pojďme si chvíli odpočinout od vánočního shonu, nakupování dárků, uklízení a pečení cukroví. A co jsme pro Vás připravili?

Chceš si vyzkoušet kvalitní horské kolo s pevným nebo celoodpruženým rámem, současně se dozvědět teorii techniky jízdy na kole a v praxi si vše zkusit? Máme pro tebe jedinečnou příležitost tohle všechno zažít.

Těžký terén na kole nemusí být pro vás soupeř, ale naopak pomocník k tomu být lepší než ostatní. Připravili jsme pro vás několik tréninků, které vás provedou základy i pokročilejšími prvky jízdy na horském kole.
Zlepšit se a získat pohodu v sedle horského kola s námi může takřka každý a tréninky jsou určeny jak pro děti ve věku od...

Přijďte si nakoupit na dovolenou a nebo třeba jen doplnit šatník. Až do konce léta 2019 platí u nás na prodejně sleva na kompletní kolekci oblečení CRAFT 20% sleva!

Začátek cyklistické sezóny je již za dveřmi a stejně jako v loňském roce jsme pro vás připravili možnost vyzkoušet kompletní flotilu jízdních kol Orbea!

Již k nám na prodejnou pomalu přichází nové modely kol Orbea na rok 2019. Velkým lákadlem nadcházející letní sezóny bude bezesporu tento krasavec a to nejen díky novým barvám, ale také díky velice příjemné cenovce vzhledem k nabídnuté výbavě.