Novinky

Jsme prodejna s tělem a duší a každý den je pro nás nový! Aktuální informace, co všechno se u nás děje, najdete právě zde:

Chceš si vyzkoušet kvalitní horské kolo s pevným nebo celoodpruženým rámem, současně se dozvědět teorii techniky jízdy na kole a v praxi si vše zkusit? Máme pro tebe jedinečnou příležitost tohle všechno zažít.

Těžký terén na kole nemusí být pro vás soupeř, ale naopak pomocník k tomu být lepší než ostatní. Připravili jsme pro vás několik tréninků, které vás provedou základy i pokročilejšími prvky jízdy na horském kole.
Zlepšit se a získat pohodu v sedle horského kola s námi může takřka každý a tréninky jsou určeny jak pro děti ve věku od...

Přijďte si nakoupit na dovolenou a nebo třeba jen doplnit šatník. Až do konce léta 2019 platí u nás na prodejně sleva na kompletní kolekci oblečení CRAFT 20% sleva!

Začátek cyklistické sezóny je již za dveřmi a stejně jako v loňském roce jsme pro vás připravili možnost vyzkoušet kompletní flotilu jízdních kol Orbea!

Již k nám na prodejnou pomalu přichází nové modely kol Orbea na rok 2019. Velkým lákadlem nadcházející letní sezóny bude bezesporu tento krasavec a to nejen díky novým barvám, ale také díky velice příjemné cenovce vzhledem k nabídnuté výbavě.

Sportovně a kulturně nabitý víkend ve Vizovicích.
Inov-8 Trail Running Festival. Skvělí lidé, zajímavé besedy, perfektní sportovní program...

Video našich borců se dostalo na oficiální FB švédské firmy Lill-Sport. Děkujeme. Špičkové rukavice Lill-Sport jsou u nás na prodejně připravené. Příjďte si vyzkoušet, v čem lyžují nejlepší.

Pár fotek z besedy na téma Energetická bilance ve sportu. Teď už víme, jak do těla dostat energii před výkonem, doplňovat palivo během aktivity i jak co nejlépe zregenerovat a připravit se na další výzvu! 🏃‍♂️🚵‍♂️⛷

Atmosféra na ČT Author Cupu byla, jak jinak v tento letní čas, výborná. Pár závoďáků jsme zachránili (řetěz, brzdové destičky, duše) a mohli pokračovat v závodě. Zájem o naše kola ORBEA byl velký!