TRÉNUJ S NÁMI NEJEN NA JIZERSKOU 50


Tréninková skupina týmu ENDORFIN FACTORY, která se zaměřuje na celkovou přípravu těla na sportovní a závodní aktivitu. Společně chodíme na výběhy, během kterých absolvujeme posilovací cviky, trénink techniky, imitace a během zimy se věnujeme běžeckému lyžování.

"Příprava na závod nezačíná až když napadne sníh! Začíná už mnohem dřív."

Přijďte se s námi společně začít systematicky připravovat. Každý týden se zaměříme na jiný typ tréninku a poradíme Vám jak jednotlivé tréninky kombinovat.

Připravíme pro Vás individuální tréninkový plán, směřovaný k vybranému závodu, který s námi můžete pravidelně konzultovat. Na společném tréninku budeme běhat, skákat, posilovat, chodit s holema, ale hlavně se budeme pohybem bavit.

Zaměříme se na pilování správného nácviku techniky klasického lyžování a ukážeme si, co vše je potřeba udělat pro to, aby jste se mohli zlepšovat. Současně si také projdeme základy i pokročilejší prvky bruslení.

Instruktorem pro Vás bude zkušená reprezentantka a účastnice dvou zimních olympiád Helena Karásková Erbenová

Délka tréninku je 60 - 75 minut.

Nemusí se k nám bát přidat zcela nezkušený začáteční i pokročilejší sportovec! Den a čas tréninku se může na základě domluvy přizpůsobit.
Zlepši si svoji fyzickou kondici
Další úterý a další trénink, který Vás dovede k vysněnému cíli 😁 💪
Ať jste běžec, lyžař nebo máte v oblibě třeba překážkové závody, pojďte si společně s námi zamakat na své fyzičce a pořádně potrénovat všechny svaly na svém těle.
Vybíhá se v 17:00 od prodejny endorfin factory a bude nás čekat intervalový trénink....

❄️Chcete si zlepšit techniku běžeckého lyžování ?
❄️Chcete potrénovat fyzičku ?
❄️Chcete získat cenné rady a zkušeností od profesionála ?
❄️Chcete se zařadit do super party nadšených sportovců?

18. 10. 2018

15.10.2018

Sraz je jako obvykle v prodejně endorfin factory a vyběhneme společně na Dobrou Vodu, kde v místní sjezdovce "trochu" potrénujeme sílu v kopcích...
Pokud máte možnost, vezměte si sebou hůlky, ale samozřejmě není to povinností, trénink zvládnete i bez. Těšíme se!

11. 10. 2018

08.10.2018

Příprav se s námi nejen na Jizerskou 50ku!
Ve čtvrtek 11.10. v 17:00 od prodejny endorfin factory, startuje v pořadí již 4 společný trénink z celkem plánovaných 21! Kromě společného běhu se zaměříme na rozvoj síly.

4. 10. 2018

01.10.2018

Až se tě zima zeptá co jsi dělal v létě? Můžeš říct, že jsi tvrdě makal!
A až se tě léto zeptá, co jsi dělal v zimě? Můžeš říct, že jsi lyžoval jako ďábel!

27. 09. 2018

24.09.2018

Máme před sebou další díl "skládačky" tréninkových cyklů, určených pro všechny běžce, lyžaře, cyklisty, zkrátka všechny všestranné sportovce. Pojďte se s námi připravit na závod a nebo jen systematickým tréninkem zvýšit svoji výkonnost!
V suché přípravě poradíme všem zúčastněným s technikou běhu, ukážeme si cviky, které je dobré vložit do běhu, dáme...

20. 9. 2018

17.09.2018

Ve čtvrtek 20. 9. 2018 nás čeká první trénink směrovány na zvýšení kondice ať už se připravujete na běžecký maraton, nebo lyžařskou Jizerskou50ku.
Pro začátek si projdeme imitační skoky, lyžařskou chůzi, napodobivá cvičení a posílení horní části těla... a, že tomu nerozumíte? Nevadí, přijďte příští čtvrtek v 17 hodin a vyzkoušejte si to s námi!
...